SPRAWDŹ SAM, CZY NIE GROZI CI BEZDECH SENNY…

Witajcie. Zaprosiłem Was na tę stronę abyście mogli samodzielnie, wstępnie ocenić zagrożenia dla Waszego snu i zdrowia.

Znajdziecie tu kilka prostych testów medycznych, pozwalających wstępnie, jeszcze przed wizytą u lekarza, ocenić stopień zagrożenia dla waszego snu i wypoczynku. Szczególnie dobrze oceniają one wystąpienie Bezdechu Sennego właśnie. Co zatem dla Was przygotowałem?

Dokładne objaśnienia dwóch pierwszych testów poniżej stały się treścią dwóch nowych rozdziałów we właśnie wydanej książce ” Kiedy myślę, że śpię…”, dostępnej w dobrych księgarniach.

Co to zatem za Testy Medyczne?

  1. TEST S.O.S., czyli Skorygowany Obwód Szyi – pomiar, którego możecie dokonać raptem za pomocą centymetra krawieckiego – jest to test bardzo pomocny we wstępnym określeniu stopnia zagrożenia bezdechem sennym.
  2. Skala Senności EPWORTH, zwana również Skalą Senności Dziennej – test subiektywnego wyboru w określeniu natężenia Waszej senności w konkretnych życiowych sytuacjach występujących u Was na co dzień
  3. Quiz Potencjanego Klienta -niezwykle pomocny przy świadomym zakupie zestawu do leczenia Bezdechu Sennego CPAP – zbiór pytań, dający Ci rzetelną i prosta informację, czego powinieneś oczekiwać od Twojego przyszłego Sprzedawcy, o co powinieneś go spytać, a o co on powinien spytać Ciebie.
    Bez tej wiedzy kupujesz zestaw na najbliższe 5 lat nieco po omacku. Będziesz miał również słabą orientację, czy Twój potencjalny Sprzedawca zna się na tym, co Ci właśnie będzie proponował, czy też jest to po prostu dodatkowy asortyment w jego sklepie i sprzedaj go jak np. pieluchomajtki. Wybór dobrego Sprzedawcy po Tym teście będzie dla Ciebie duużo jaśniejszy i znacznie bardziej świadomy. To nie może Ci się nie opłacić!
    Zwłaszcza, że kupujesz poważny sprzęt za poważne pieniądze. I to na najbliższe minimum 5 lat noc w noc Nie uważasz, że może to być kluczowe dla Ciebie?

Testy są zautomatyzowane i podają Wam wyniki od razu, bezpośrednio na waszego maila lub nawet bez jego podawania. Nie wymagają też żadnych opłat z Waszej strony. Zapewniają Wam również pełna anonimowość. Wyniki nie są nigdzie publikowane i nikt inny, niż Wy, nie ma do nich dostępu.

Serdecznie zapraszam Cię do samodzielnej , krótkiej i prostej samo-diagnostyki.
Jeszcze przed wizytą lekarską!

Pamiętaj jednak, że takie testy medyczne nie zastąpią konsultacji lekarskiej!

Kliknij po prostu w konkretną nazwę testu i od razu zacznij działać!

Pozdrawiam serdecznie,

Zbyszek Lipiński

testy medyczne obrazek autora